Aktuálne

V pondelok 25.6.2018 podvečer poslanci NR SR posunuli do druhého čítania návrh novely zákona č. 309/2009 Z.z. o podpore obnoviteľných zdrojov energie.

Je to veľký úspech, ale zatiaľ len prvý krok k tomu, aby bol BIOMASAKER zastavený.

Výsledok hlasovania

Všetko dôležité o Biomasakri nájdete aj vo filme Jany Bučkovej, ktorý bol vysielaný na RTVS.

Aktuálne v médiách

Televízia
http://videoarchiv.markiza.sk/video/televizne-noviny/televizne-noviny/85880_televizne-noviny
https://www.facebook.com/events/401288823687734/

Youtube (tlačová konferencia)
https://www.youtube.com/watch?v=DwxEzeb-GEs

Tlač
https://dennikn.sk/1163807/les-je-dolezitejsi-ako-stranicka-disciplina-hovori-madaric-opozicny-navrh-o-biomasakri-dostal-aj-hlasy-koalicie/?ref=tit
https://www.etrend.sk/ekonomika/dotacie-na-biomasaker-to-maju-nahnute-ochranarov-podporil-aj-parlament.html
https://www.aktuality.sk/clanok/601721/kvalitne-drevo-sa-nebude-spalovat-ako-biomasa/
http://www.teraz.sk/ekonomika/kvalitne-drevo-sa-nebude-spalovat-ako-bi/333294-clanok.html
https://venergetike.sk/dotovanie-spalovania-dreva-chcu-opozicni-poslanci-zrusit/

Pre tých, ktorí nám chcú pomôcť presvedčiť dôležitých poslancov strán, aby zahlasovali za tento návrh (i keď predkladaný opozíciou) nižšie prikladáme zoznam poslancov a ich asistentov:

Klub MOST – HÍD
Ladislav Balódi ladislav.balodi@nrsr.sk
ladislav_balodi@nrsr.sk
Tibor Bastrnák tibor.bastrnak@nrsr.sk
tibor_bastrnak@nrsr.sk
Peter Kresák peter.kresak@nrsr.sk
peter_kresak@nrsr.sk
Elemér Jakab elemer.jakab@nrsr.sk
elemer_jakab@nrsr.sk
Edita Pfundtner edita.pfundtner@nrsr.sk
edita_pfundtner@nrsr.sk
Irén Sárközy iren.sarkozy@nrsr.sk
iren_sarkozy@nrsr.sk
Lucia Žitňanská lucia.zitnanska@nrsr.sk
lucia_zitnanska@nrsr.sk
Péter Vörös peter.voros@nrsr.sk
peter_voros@nrsr.sk
Peter Antal peter.antal@nrsr.sk
peter_antal@nrsr.sk
Béla Bugár bela.bugar@nrsr.sk
bela_bugar@nrsr.sk
Zsolt Simon zsolt.simon@nrsr.sk
zsolt_simon@nrsr.sk
Štefan Vavrek stafan.vavrek@nrsr.sk stafan_vavrek@nrsr.sk
Andrej Hrnčiar andrej.hrnciar@nrsr.sk
andrej_hrnciar@nrsr.sk
Katarína Cséfalvayová katarina.csefalvayova@nrsr.sk
katarina_csefalvayova@nrsr.sk
Martin Fedor martin.fedor@nrsr.sk
martin_fedor@nrsr.sk
Eduard Adamčík eduard.adamcik@nrsr.sk
eduard_adamcik@nrsr.sk
Klub Sloboda a Solidarita
Jana Cigániková jana.ciganikova@nrsr.sk
jana_ciganikova@nrsr.sk
Alojz Baránik alojz.baranik@nrsr.sk
alojz_baranik@nrsr.sk
Radoslav Pavelka radoslav.pavelka@nrsr.sk
radoslav_pavelka@nrsr.sk
Milan Laurenčík milan.laurencik@nrsr.sk
milan_laurencik@nrsr.sk
Jana Kiššová jana.kissova@nrsr.sk
jana_kissova@nrsr.sk
Jozef Rajtár jozef.rajtar@nrsr.sk
jozef_rajtar@nrsr.sk
Miroslav Ivan miroslav.ivan@nrsr.sk
miroslav_ivan@nrsr.sk
Martin Klus martin.klus@nrsr.sk
martin_klus@nrsr.sk
Branislav Gröhling branislav.grohling@nrsr.sk
branislav_grohling@nrsr.sk
Eugen Jurzyca eugen.jurzyca@nrsr.sk
eugen_jurzyca@nrsr.sk
Jozef Mihál jozef.mihal@nrsr.sk
jozef_mihal@nrsr.sk
Natália Blahová natalia.blahova@nrsr.sk
natalia_blahova@nrsr.sk
Martin Poliačik martin.poliacik@nrsr.sk
martin_poliacik@nrsr.sk
Ondrej Dostál ondrej.dostal@nrsr.sk
ondrej_dostal@nrsr.sk
Peter Osuský peter.osusky@nrsr.sk
peter_osusky@nrsr.sk
Renáta Kaščáková renata.kascakova@nrsr.sk
renata_kascakova@nrsr.sk
Anna Zemanová anna.zemanova@nrsr.sk
anna_zemanova@nrsr.sk
Lucia Ďuriš
Nicholsonová
lucia.nicholsonova@nrsr.sk
lucia_nicholsonova@nrsr.sk
Vladimír Sloboda vladimir.sloboda@nrsr.sk
vladimir_sloboda@nrsr.sk
Karol Galek karol.galek@nrsr.sk
karol_galek@nrsr.sk
Ľubomír Galko lubomir.galko@nrsr.sk
lubomir_galko@nrsr.sk
Klub SMER-SD
Miroslav Číž miroslav.ciz@nrsr.sk
miroslav_ciz@nrsr.sk
Ladislav Kamenický ladislav.kamenicky@nrsr.sk
ladislav_kamenicky@nrsr.sk
Michal Bagačka michal.bagacka@nrsr.sk
michal_bagacka@nrsr.sk
Mária Janíková maria.janikova@nrsr.sk
maria_janikova@nrsr.sk
Ľubomír Vážny lubomir.vazny@nrsr.sk
lubomir_vazny@nrsr.sk
Marek Maďarič marek.madaric@nrsr.sk
marek_madaric@nrsr.sk
Vladimír Faič vladimir.faic@nrsr.sk
vladimir_faic@nrsr.sk
Ján Senko jan.senko@nrsr.sk
jan_senko@nrsr.sk
Jana Vaľová jana.valova@nrsr.sk
jana_valova@nrsr.sk
Róbert Madej robert.madej@nrsr.sk
robert_madej@nrsr.sk
Stanislav Kubánek stanislav.kubanek@nrsr.sk
stanislav_kubanek@nrsr.sk
Jozef Buček jozef.bucek@nrsr.sk
jozef_bucek@nrsr.sk
Martin Glváč martin.glvac@nrsr.sk
martin_glvac@nrsr.sk
Augustín Hambálek augustin.hambalek@nrsr.sk
augustin_hambalek@nrsr.sk
Juraj Blanár juraj.blanar@nrsr.sk
juraj_blanar@nrsr.sk
Dušan Čaplovič dusan.caplovic@nrsr.sk
dusan_caplovic@nrsr.sk
Ľubomír Želiezka lubomir.zeliezka@nrsr.sk
lubomir_zeliezka@nrsr.sk
Peter Šuca peter.suca@nrsr.sk
peter_suca@nrsr.sk
Dušan Muňko dusan.munko@nrsr.sk
dusan_munko@nrsr.sk
Peter Chudík peter.chudik@nrsr.sk
peter_chudik@nrsr.sk
Milan Panáček milan.panacek@nrsr.sk
milan_panacek@nrsr.sk
Robert Fico robert.fico@nrsr.sk
robert_fico@nrsr.sk
Ľuboš Blaha lubos.blaha@nrsr.sk
lubos_blaha@nrsr.sk
Mikuláš Krajkovič mikulas.krajkovic@nrsr.sk
mikulas_krajkovic@nrsr.sk
Tibor Glenda tibor.glenda@nrsr.sk
tibor_glenda@nrsr.sk
Pavol Goga pavol.goga@nrsr.sk
pavol_goga@nrsr.sk
Vladimír Matejička vladimir.matejicka@nrsr.sk
vladimir_matejicka@nrsr.sk
Robert Kaliňák robert.kalinak@nrsr.sk
robert_kalinak@nrsr.sk
Ján Kvorka jan.kvorka@nrsr.sk
jan_kvorka@nrsr.sk
Jozef Valocký jozef.valocky@nrsr.sk
jozef_valocky@nrsr.sk
Róbert Puci robert.puci@nrsr.sk
robert_puci@nrsr.sk
Ján Podmanický jan.podmanicky@nrsr.sk
jan_podmanicky@nrsr.sk
Ladislav Andreánsky ladislav.andreansky@nrsr.sk
ladislav_andreansky@nrsr.sk
Erik Tomáš erik.tomas@nrsr.sk
erik_tomas@nrsr.sk
Igor Choma igor.choma@nrsr.sk
igor_choma@nrsr.sk
Dušan Jarjabek dusan.jarjabek@nrsr.sk dusan_jarjabek@nrsr.sk
Jaroslav Baška jaroslav.baska@nrsr.sk
jaroslav_baska@nrsr.sk
Dušan Galis dusan.galis@nrsr.sk
dusan_galis@nrsr.sk
Emil Ďurovčík emil.durovcik@nrsr.sk
emil_durovcik@nrsr.sk
Dušan Bublavý dusan.bublavy@nrsr.sk
dusan_bublavy@nrsr.sk
Vladimír Baláž vladimir.balaz@nrsr.sk
vladimir_balaz@nrsr.sk
Marián Kéry marian.kery@nrsr.sk
marian_kery@nrsr.sk
Jozef Burian jozef.burian@nrsr.sk
jozef_burian@nrsr.sk
Jozef Ježík jozef.jezik@nrsr.sk
jozef_jezik@nrsr.sk
Ľubomír Petrák lubomir.petrak@nrsr.sk
lubomir_petrak@nrsr.sk
Ľuboš Martinák lubos.martinak@nrsr.sk
lubos_martinak@nrsr.sk
Maroš Kondrót maros.kondrot@nrsr.sk
maros_kondrot@nrsr.sk
Martin Nemky martin.nemky@nrsr.sk
martin_nemky@nrsr.sk
Peter Náhlik peter.nahlik@nrsr.sk
peter_nahlik@nrsr.sk